Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Ve Güvenlik

Web sitemizde iyzico güvenli alışveriş kullanılmaktadır.Bu sistemde bulunan sitemizde kredi kartı bilgileri saklanmaz, kopyalanmaz ve 3.kişilerle paylaşılmaz zentrenduniforma.com, ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgilerinizi, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sunucularında kayıt etmez. Dolayısıyla her alışverişte kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekecektir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin zeniselbiseleri.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş, bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine erişilmesi mümkün değildir. 256 bit Rapid SSL Sertifikalı sitemizde kullanılmaktadır. Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin”http://…”biçiminde değil,”https://…”biçiminde olması ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde bazı tarayıcıların sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

İhtiyaç duyulması durumunda bankanız ya da firmamız sizi kayıtlı bilgilerinizden arayarak siparişinizle ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın veya firmamızın size ulaşabilmesi için bilgilerinizin güncel olduğunu kontrol ediniz. Sipariş teyit sırasında telefon numaranızın kullanılamaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen sipariş verirken veya üye olurken girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. Siparişinizle ilgili her türlü bilgilendirme için cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz kullanılacaktır. Siparişiniz onaylandığında; e-posta adresinize bilgilendirme maili yollanacaktır.

Sitemizde sadece Banka, Kredi Kartları Havale ve kapıda ödemeyle alışveriş yapılabilmektedir. Herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, kredi kartı numaranızı ve şifrenizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti etmez.

Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir.

zentrenduniforma.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla alışveriş yaparken kullandığınız bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, cep telefonu, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Web sitemiz bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler; dönemsel kampanya çalışmaları, yeni ürünler hakkında bilgiler ve promosyon çalışmalarında kullanılmaktadır.

zentrenduniforma.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız bilgiler siparişinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılacaktır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuzda üye girişi bölümünde mail adresinizi yazıp “şifremi unuttum” butonunu tıkladığınızda şifreniz sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize yollanacaktır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek bilgi istediğiniz konularda tarafımıza danışmakta tereddüt etmeyiniz zeniselbiseleri.com iletişim sayfamızdaki bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı Kaydır
Kapalı
Kapalı
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet